Menu Zamknij

Zaproszenia Bianco

Dzięki wykorzystaniu innowacyjnej technologii białego nadruku oferujemy Państwu wyjątkową kolekcję zaproszeń ślubnych. Niespotykana dotąd możliwość druku białym kolorem pozwoliła nam zastosować papier barwiony w masie o intensywnych kolorach, co jeszcze bardziej podkreśla niepowtarzalny i elegancki charakter zaproszeń. Cała kolekcja składa się z 20 wzorów oraz 8 kolorów perłowego papieru do wyboru, co daje Państwu możliwość stworzenia własnego wyjątkowego motywu.

Co otrzymujesz w ramach zakupu zaproszeń

Zaproszenia wykonane na grubym perłowym papierze z białym nadrukiem na okładce, wewnątrz znajduje się satynowa biała wkładka z czarnym nadrukiem.

WZORY ZAPROSZEŃ

PARAMETRY ZAPROSZEŃ

Wymiaryzłożone: 15 x 15 cm
rozłożone: 30 x 15 cm
otwierane pionowo lub poziomo (dzielone na 2)
Rodzaj papieru okładkidwustronnie perłowy
8 kolorów do wyboru
gramatura 250 g/m2
Rodzaj papieru w środku zaproszeniabiały, satynowy
gramatura 120g/m2
Nadruk na okładceBIAŁY
Nadruk wewnątrz zaproszeniaczarny
Technologia nadrukuwysokiej rozdzielczości cyfrowy wydruk laserowy
Kopertanie jest w zestawie
możliwość dokupienia kopert K4 (kwadratowych 100g)

Jak złożyć zamówienie?
1. Prosimy o pobranie i wypełnienie formularza zamówienia, znajdującego się w dole opisu. Na jego podstawie przygotujemy projekt i odeślemy do Państwa (mailowo w formie .jpg) do sprawdzenia i akceptacji (lub ewentualnych poprawek).
2. Wypełniony formularz można załączyć od razu przy zakupie wybranej ilości sztuk
lub odesłać później na maila: biuro@inviti.pl

Przy zamówieniu powyżej 15 szt. pełna personalizacja zaproszeń (tekst, Państwa dane, personalizacja gości itp), a także projekt i możliwość jego zmian GRATIS! Przy chęci zamówienia mniejszej ilości zaproszeń jest konieczna dopłata.

PRÓBKI

W celu zamówieniu próbek (1 lub kilka sztuk) wystarczy zakupić odpowiednią ilość sztuk i podać nr wzoru. Tekst w wysłanych zaproszeniach-próbkach jest losowy.

FORMULARZ