Menu Zamknij

Koperty

W naszej ofercie znajdziecie Państwo koperty dopasowane do naszych zaproszeń. Są to koperty kwadratowe K4 (15,6 x15,6 cm), koperty DL (11 x 22 cm) oraz koperty C6 (11,4 x 16,2 cm), w kilku wariantach do wyboru.
Koperty dostępne są w naszym sklepie

Koperty K4

  1. Białe i ecru

Koperty te wykonane są z najwyższej jakości gładkiego papieru o gramaturze 100 g/m2 co sprawia, że są sztywne i bardzo eleganckie. Jest to produkt idealny do wysłania bądź wręczania zaproszeń, kartek lub ważnej korespondencji. Przesyłka otrzymana w takiej kopercie z pewnością zrobi duże wrażenie na odbiorcy.

FormatK4 (156 x 156 mm)
Kolorbiały lub ecru
Gramatura100 g/m2
Sposób zaklejaniaNK (koperta zaklejana na mokro)

2. Koperty ekologiczne

Koperty ozdobne wykonane z ekologicznego papieru o gramaturze 120 g/m2, co sprawia, że są sztywne i bardzo eleganckie. Jest to produkt idealny do wysłania bądź wręczania zaproszeń, kartek okolicznościowych lub korespondencji.

Format K4 (156 x 156 mm)
Kolor brązowy
Gramatura 120 g/m2
Sposób zaklejania NK (koperta zaklejana na mokro)

Koperty DL

1. Klasyczne / biurowe DL

Najwyższej jakości koperty biurowe w standardowym rozmiarze DL. Idealne do korespondencji. Posiadają szary (lub niebieski, w zależności od dostawy) poddruk. Zaklejanie następuje po zamknięciu klapki (bez zwilżania). Koperty nadają się do zadrukowania lub ręcznego wypisania dowolnymi materiałami piśmienniczymi.

FormatDL (110 x 220 mm)
Kolor biały
Gramatura 80 g/m2
Sposób zaklejania SK (samoklejące)

2. Matowe DL białe i kremowe

Koperty wykonane są z najwyższej jakości gładkiego papieru o gramaturze 100 g/m2, co sprawia, że są sztywne i bardzo eleganckie zarówno w wyglądzie jak i dotyku. Jest to produkt świetnie nadający się do wysłania bądź wręczania szczególnej, ważnej korespondencji. Zaproszenie otrzymane w takiej kopercie z pewnością zrobi duże wrażenie na odbiorcy.

FormatDL (110 x 220 mm)
Kolor biała lub kremowa
Gramatura 100 g/m2
Sposób zaklejania NK (koperta zaklejana na mokro)

3. Perłowe DL

Obecnie niedostępne w sprzedaży.

Koperty C6

1. Klasyczne / biurowe

Najwyższej jakości koperty biurowe w standardowym rozmiarze C6. Idealne do korespondencji. Zaklejanie następuje po zamknięciu klapki (bez zwilżania). Koperty nadają się do zadrukowania wieloma technikami. Koperty posiadają poddruk w kolorze niebieskim.

FormatC6 (114 x 162 mm)
Kolor biała
Gramatura 70 g/m2
Sposób zaklejania SK (samoklejące)

2. Matowe białe

Koperty wykonane są z najwyższej jakości gładkiego papieru o gramaturze 110 g/m2 co sprawia, że są sztywne i bardzo eleganckie. Jest to produkt idealny do wysłania bądź wręczania zaproszeń, kartek lub ważnej korespondencji. Przesyłka otrzymana w takiej kopercie z pewnością zrobi duże wrażenie na odbiorcy.

FormatC6 (114 x 162 mm)
Kolor biała
Gramatura 110 g/m2
Sposób zaklejania NK (koperta zaklejana na mokro)

3. Perłowe

Koperty wykonane są z najwyższej jakości papieru metalizowanego perłowego o gramaturze 120 g/m2. Jest to produkt idealnie nadający się do wysłania bądź wręczania szczególnej, ważnej korespondencji. Zaproszenie otrzymane w takiej kopercie z pewnością zrobi duże wrażenie na odbiorcy.

FormatC6 (114 x 162 mm)
Kolor biała lub srebrna
Gramatura 120 g/m2
Sposób zaklejania NK (koperta zaklejana na mokro)